Fissana Shampo per Trupin dhe Floket 400 ml

0 Orders
#Fissan 002
In stock
490L

Description

Shampo per trupin dhe per floket e markes Fissan

Me nje sasi prej 400ml kjo shampo eshte formuluar per lekuren e ndjeshme te femijeve

Permban ingredient esencial dhe thelbesore per nje lekure te bute dhe me arome

Testuar dermatologjikisht pa ngjyrues artificial pa alkol etilik dhe pa paraben

PH neutrale dhe e bute per syte e femijes

Brand

Fissan

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fissana Shampo per Trupin dhe Floket 400 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by