Flexilift Teint Anti Rides

0 Orders
#
In stock
3,700L
Clear selection

Description

Flexilift Teint Anti Rides

30ml

Themel kundër rrudhave me strukturë silikoni shtrënguese për një efekt ngritës të menjëhershëm të shkëlqimit, pa ngrirë tiparet.
Falë vetive të tij elastike, struktura tensor silikoni forcon rrudhat dhe ndjek lëvizjet e fytyrës tuaj për të lëmuar tiparet dhe për të ruajtur një ngjyrë uniforme dhe rrezatuese gjatë gjithë ditës.
Formula është e pasuruar me kolagjil, e përbërë nga përbërës aktivë me 3 yje të produkteve kundër rrudhave Vichy. Ajo vepron në të gjitha shkaqet e plakjes për të rrudhur rrudhat në 1 muaj.

Menjëherë, rrudhat ngrihen dukshëm, çehra është e unifikuar, rrezatuese dhe shkëlqyese, si e freskuar.
Gjatë gjithë ditës, efekti ngritës ruhet pa ngrirë tiparet.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

Kodi

, , ,

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by