Fluidbase Moist. Dry Skin

0 Orders
#
In stock
2,200L

Description

Fluidbase Moist. Dry Skin

50ml

Kremi hidratues i fytyrës Fluidbase® ushqen dhe rigjallëron në thellësi edhe lëkurën më të thatë dhe më të ndjeshme. Formula e saj, me përbërës që imitojnë faktorin natyror hidratues të lëkurës, rigjeneron strukturën e shtresuar të lëkurës, duke ndihmuar në rivendosjen e mekanizmit të saj natyral hidratues. Projektuar posaçërisht për ta lënë lëkurën të lëmuar, rrezatuese dhe të qartë.

Brand

Genove

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by