Fluidebase Oatmeal Facial Cleanser

0 Orders
#
In stock
1,900L

Description

Fluidebase Oatmeal Facial Cleanser

150ml

Tërshëra Sativa njihet për përfitimet dhe vetitë e tyre që rrisin performancën fizike, mendore dhe seksuale. Për lëkurën, kjo bimë përdoret si një thithëse për ekzemën dhe acarimin;

Fluidbase paraqet xhel pastrues të fytyrës me bazë bollgur sativa, i cili thith papastërtitë dhe mbeturinat ndërsa kujdeset për strukturën e lëkurës. Përveç kësaj, kjo bimë parandalon dehidratimin e lëkurës dhe e mbron atë nga agresionet e jashtme, pa harruar vetitë e saj të njohura qetësuese.

Ky xhel pastrues pa sapun është i pasur me koloidet, proteina dhe minerale. Kjo është arsyeja pse jo vetëm që pastron, hidraton dhe mbron lëkurën, por gjithashtu respekton pH e saj natyral pa e irrituar atë.

Pastroni butësisht dhe butësisht lëkurën tuaj!

Brand

Genove

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by