Fond de Teint Fluide

0 Orders
#
In stock
3,200L
Clear selection

Description

Fond de Teint Fluide

30ml

-Fsheh natyrshëm papërsosmëritë natyrore
-Cilësi e lëngshme është e përkryer për lëkurën normale dhe të përzier

Aplikojeni duke e fërkuar në zonën që do të korrigjohet. Edhe jashtë në të gjithë fytyrën, përfshirë qafën.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

, , , ,

Open chat
Powered by