for a woman

0 Orders
#Ch Breton 007
In stock
5,990L

Description

for a woman

Eau de parfum – 100 ml

Është një parfum tërheqës me aromë vanilje, trëndafili dhe jasemine.

Aromë femërore, sensuale, e ëmbël dhe intriguese, aroma kombinon akorde të thella, kremoze me ekstrakte aromash natyrale për të krijuar një mbajtje të fuqishme dhe të qëndrueshme për shqisat.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “for a woman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by