For Kids x 60 chewable teddies

1 Orders
#Sambucol 003
In stock
2,000L

Description

For Kids x 60 chewable teddies

Fuqizues imuniteti për fëmijët nga mosha 4-12 vjecme ekstrakt shtogu dhe vitamine C në trajtë karamelesh të përtypshme me formë arushi.

Forconi sistemin imunitar të fëmijëve tuaj me Sambucol Kids Black Elderberry plus Vitaminë C.

• I përshtatshëm për fëmijët nga 4-12 vjec

• Karamele gomoze me shije të shkëlqyeshme

• Përtypen lehtësisht

• Shtog i zi natyral i mbushur me flavonoide

• Nivele të larta antioksiduese

• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues artificialë

• Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit

• I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

Të mos gëlltitet pa përtypur.

Të mos tejkalohet doza e rekomanduar.

Nuk këshillohet përdorimi nga fëmijë nën moshën 4 vjec.

Përdorimi: Doza e rekomanduar ditore për imunitetin: Fëmijët 4-12 vjeç: përtypni 1-2 karamele çdo ditë

Përbërësit:

Sucrose, Binder: Maltodextrin, Vitamin C (Ascorbic Acid), Flavouring: Forest Fruit, Anti-Caking Agents: Silicon Dioxide, Stearic Acid & Magnesium Stearate, Freeze-Dried Black Elderberry Juice Powder (Sambucus nigra).

Brand

Sambucol

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “For Kids x 60 chewable teddies”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by