For Kids

1 Orders
#Sambucol 002
In stock
1,500L

Description

For Kids

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.

Forconi sistemin imunitar të fëmijëve tuaj me Sambucol Kids Black Elderberry plus Vitaminë C

• I përshtatshëm për moshën 1-12 vjec

• I lehtë për tu gëlltitur

• Shtog i zi natyral i pasur me flavonoide

• Nivele të larta antioksiduese

• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues artificiale

• Nuk përmban gluten ,maja ose derivate të qumështit

• I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar.

Nëse fëmija juaj është nën mbikëqyrjen mjekësore, këshillohuni me mjekun para se ta përdorni.

Mund të merret në cdo orar ditës.

Të mos merret me stomak bosh.

Ruani në një vend të thatë nën 25 ° C.

Përdorimi: Doza e rekomanduar ditore: Fëmijët 1-6 vjeç: 5ml (1 lugë çaji) Fëmijët 7-12 vjeç: 10ml në ditë (2 lugë çaji)

Përbërësit:

Glucose Syrup, Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Vitamin C (Ascorbic Acid), Acidity Regulator: Citric Acid, Preservative: Potassium Sorbate.

Brand

Sambucol

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “For Kids”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by