Foundation In Drops Nude Effect

0 Orders
#
In stock
5,320L
Clear selection

Description

Foundation In Drops Nude Effect

30ml

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Kodi

, , , ,

Open chat
Powered by