Franghi Guam No Iodio

0 Orders
#
In stock
5,850L

Description

Franghi Guam No Iodio

500gr

-Ideale për ata që duan të shmangin Jodin dhe duan një trajtim shoku duke marrë rezultate nga aplikimet e para kundër papërsosmërive të lëkurës të celulitit
-Aplikime të ndryshme i japin lëkurës qëndrueshmëri dhe elasticitet
-Për cilësitë e shumta të këtyre llumit ju do të përjetoni përfitime të konsiderueshme dhe të ndryshme në lëkurë
-Pa parabene, PEG, ngjyra sintetike dhe aroma sintetike
-Produkt me cilësi të lartë

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by