Fresh & Clean Krem Mbrojtes 100ml

0 Orders
#Fresh & Clean 002
In stock
390L

Description

Paste per femije me faktor mbrojtes e markes Fresh&Clean

Me nje sasi prej 100ml me permbajtje oksidi zinku vitamine E dhe glicerine

Permban hidratues , zbutes dhe ka veti mbrojtese per lekuren e te voglit

E testuar dermatologjikisht

Brand

Fresh & Clean

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fresh & Clean Krem Mbrojtes 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by