Fresh & Clean Peceta te Lagura Fantasy 60 Cope

0 Orders
#Fresh & Clean 004
In stock
190L

Description

Peceta te lagura per femije te markes Fresh & Clean

Paketimi permban 60 cope.

Permban kamomil qe siguron pastrimin efektiv dhe te bute si dhe glicerine qe ndihmon ne mbajtjen e lageshtires natyrale

Hidraton lekuren dhe e mbron ate nga skuqjet ne saje te qetesuesit te saj

0% alkol , s’ka paraben dhe as silikon. Jo vetem per pastrimin e pjeseve intime por edhe per duart dhe fytyren

Brand

Fresh & Clean

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fresh & Clean Peceta te Lagura Fantasy 60 Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by