Fresh & Clean Peceta te Lagura per Femije 72 Cope

0 Orders
#Fresh & Clean 003
In stock
290L

Description

Peceta te lagura per femije te markes Fresh & Clean

Paketimi permban 72 cope.

Permban qumesht qe siguron pastrimin efektiv dhe te bute si dhe glicerine qe ndihmon ne mbajtjen e lageshtires natyrale

Hidraton lekuren dhe e mbron ate nga skuqjet ne saje te qetesuesit te saj

0% alkol , s’ka paraben dhe as silikon

Brand

Fresh & Clean

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fresh & Clean Peceta te Lagura per Femije 72 Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by