Fresh&Clean Peceta Thithese per Gjoksin 30 Cope

0 Orders
#Fresh & Clean 001
In stock
490L

Description

Peceta per te mbrojtor gjirin e nenave shatetzene

Paketimi eshte i markes Fresh&Clean dhe permban 30 cope

Jane material i bute qe kontrollon humbjen e qumshtit dhe mban gjoksin e paster dhe te thate

Parandalon acarimin dhe ofron rehati maksimale.

Brand

Fresh & Clean

Additional information

Formulimi
Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fresh&Clean Peceta Thithese per Gjoksin 30 Cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by