Frezyderm Baby Sun Care Spf-25

0 Orders
#FrezyDerm 027
In stock
1,850L

Description

Frezyderm Baby Sun Care Spf-25

Effaclar Gel

Ky krem dielli rezistent ndaj ujit mundëson mbrojtje të lartë nga diellit. Kremi mbron lëkurën e fëmijëve nga rrezet e dëmshme UV. Ajo mbron ADN-në dhe mbron nga fotoimmunosupresioni.
Udhëzime mbi përdorimin :Aplikojeni në lëkurë 20-30 minuta para ekspozimit në diell dhe ripalikojeni çdo 1 orë si dhe pas daljes nga deti dhe fshirjes me peshqir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frezyderm Baby Sun Care Spf-25”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by