Froident Homeo

0 Orders
#
In stock
850L

Description

Froident Homeo

75ml

Pastat e dhëmbëve HOMEO Froident janë krijuar për të mbuluar nevojat e pacientëve që janë nën Terapinë Homeopatike. Ato nuk përmbajnë përbërës që veprojnë si kundërhelmues ndaj substancave homeopatike si mente, mentol, kamfor etj.
Gjithashtu ato nuk përmbajnë Sulfat Natriumi Lauril ose ngacmues të tjerë. Zgjidhni shijen e preferencës tuaj të preferuar midis Portokall-Grejpfrut, Mollë-Kanellë dhe Speammint.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by