Froika Flamosin Cream 0.2% 50 ml

0 Orders
#Froika 001
In stock
1,200L

Description

FROIKA FLAMOSIN CREAM* 0.2%

50 ml

Përbërësit:

  • Acidi hialuronik: ka veprim hidratues, antioksidant dhe rigjenrues
  • D-Pantheno, Allantoin, Acid Glycyrretinic, B-Caroten: kujdesen për lëkurën dhe ndihmojnë në formimin dhe funksionimin e lëkurës.

Kremi FLAMOSIN është mbrojtës dhe zbutës, hidratues dhe qetësues i lëkurës ë dëmtuar (djegiet, djegiet nga dielli, inflamimet, irritimet).

  • Produkt Hipoallergjik
  • Testuar klinikisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Froika Flamosin Cream 0.2% 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by