Froipol Liquid

0 Orders
#
In stock
1,620L

Description

Froipol Liquid

200ml

Pastrues i lëngshëm antiseptik i butë për fytyrën, trupin dhe zonën intime të ndjeshme.
Pastrohet thellë në poret dhe sterilizon lëkurën, pa tharë ose prishur ekuilibrin fiziologjik hidrolopidik.
Heq papastërtitë, yndyrën dhe sekrecionet e trupit duke krijuar një mjedis acid i cili është plotësisht i pajtueshëm me pH natyral të lëkurës që pengon rritjen e mikroorganizmave ose erën e lëkurës.
Përmban një kombinim të dy agjentëve antimikrobikë me veprim anti-inflamator.
Rekomandohet për përdorim nga të rriturit, adoleshentët dhe fëmijët.
Hipoallergjike, e testuar klinikisht.
PH Jo-Alkaline 5-6,5, Pa Sapun & Paraben.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by