Gel Douche Douceur

0 Orders
#
In stock
2,000L

Description

Gel Douche Douceur

500ml

Xheli i butë i dushit për lëkurë të ndjeshme nga AVÈNE ju lejon të pastroni pa e sulmuar lëkurën falë bazës së tij shumë të butë të larjes me pH fiziologjik. Formula e saj e përbërë nga agjentë hidratues dhe mbipeshë me origjinë bimore siguron rehati dhe butësi në lëkurë. Ky produkt gjithashtu përmban Ujë Termal të Burimit Avène, një përbërës aktiv i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe anti-irrituese.

Përveç kësaj, me një shkumë kremoze dhe një aromë delikate, e bën dushin një moment të vërtetë kënaqësie.

Ky xhel dushi për fytyrën dhe trupin mund të përdoret si në dush ashtu edhe në banjë. Pa sapun, pa ngjyra dhe pa paraben, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by