Genovan Sunscreen Spray SPF40

0 Orders
#
In stock
2,000L

Description

Genovan Sunscreen Spray SPF40

150ml

Mbrojtje e lartë e aplikimit të lehtë tregohet për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën me vaj ose të prirur ndaj akneve. Mbron nga plakja e parakohshme e lëkurës e shkaktuar nga rrezatimi diellor.

Perdorimi:

Aplikoni Genosun Fotoprotector Spray SPF50 në lëkurë të thatë 30 minuta para ekspozimit në diell. Ripërdorni shpesh për të ruajtur mbrojtjen.

Përbërja:

Filtra kimikë dhe tretës kompleksi Sun 100

Llak për spërkatje

Brand

Genove

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by