Gentle Cleansing Gel

0 Orders
#
In stock
1,200L

Description

Gentle Cleansing Gel

200ml

-Një xhel i butë, pa lot për foshnjat
-Ndihmon në mënyrë të sigurtë, por efektivisht pastron dhe zbut flokët dhe lëkurën delikate të foshnjës
-Përmban 90% përbërës me bazë bimore përfshirë Avokado Perseose, një përbërës natyral i patentuar
-Ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lëkurës dhe hidraton lëkurën e thatë
-Përzier me Vitaminë B5 për një efekt qetësues
-Lë lëkurën dhe flokët të butë, të rehatshëm
-Ideale për përdorim të përditshëm që nga lindja e tutje
-Pa parabene, ftalate dhe fenoksietanol
-I testuar me hipoallergjik dhe dermatolog

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by