Gentle Cleansing Gel Bio

0 Orders
#
In stock
1,900L

Description

Gentle Cleansing Gel Bio

500ml

Mustela Baby Gentle Cleansing Gel Hair & Body lan dhe mbron trupin butësisht nga ditët e para të jetës, pas përdorimit të produktit lëkura e foshnjës është e pastër dhe e lëmuar.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by