Gentle Cleansing Gel Body&Hair

0 Orders
#
In stock
1,850L

Description

Gentle Cleansing Gel Body&Hair

500ml

Topicrem Essentials Xhel Pastrues i Butë Trup & Flokë 500ml u formulua posaçërisht për të pastruar lëkurën e ndjeshme dhe të thatë të të gjithë familjes.

Xheli pastrues pastron butësisht fytyrën, trupin dhe flokët falë bazës së pastrimit pa sapun me pH fiziologjik. E pasur me glicerinë (5%), ju lejon të ruani barrierën lëkurore duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar dhe flokët të shkëlqejnë.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik. Pa parabene.

Përdorimi:
Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të lagur, shkumojeni dhe shpëlajeni.
Indikimi: Higjiena e fytyrës, trupit dhe flokëve për të gjithë familjen.

Përbërësit:
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylisothiazolinone, Sodium Sulfate, Parfum (Fragrance).

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Higjiena, Kozmetike

Open chat
Powered by