Gentle Milk Shampoo PH5

0 Orders
#
In stock
1,800L

Description

Gentle Milk Shampoo PH5

500ml

PH5 Shampo Qumështi GENTLE është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Cilësia e saj e qumështit ndihmon në ruajtjen e mbrojtjes së kokës dhe fibrave të flokëve. Pastron butësisht flokët, duke i lënë ato të butë dhe me shkëlqim. Përdorimi i shpeshtë. Formula e zhvilluar për fëmijët. Hypoallergenic, pa paraben. Mundëson pastrimin e përditshëm të flokëve duke ruajtur ekuilibrin fiziologjik të kokës. Rekomandohet si shampo plotësuese ditore për shamponët dhe/ose kurat e trajtimit. Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni dhe shpëlajeni.

Brand

Topicrem

Topicrem

Shkenca e hidratimit.

Në më shumë se 40 vende, çdo ditë, Topicrem ndihmon rritjen, zhvillimin dhe freskinë e miliona personave: të porsalindur, foshnje, nëna dhe baballarë, që ata të ndihen mirë me lëkurën e tyre. Topicrem vazhdimisht ka inovacione për të përmirësuar kujdesin për lëkurën. Mësoni rreth produkteve të Topicrem që do të hidratojnë dhe kujdesen për të gjithë familjen tuaj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Higjiena, Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by