Gentle Toning Lotion

0 Orders
#
In stock
2,100L

Description

Gentle Toning Lotion

200ml

Tonifikoni dhe freskoni butësisht lëkurën tuaj me Nuxe Lotion Tonique Douce – Locion Tonifikues i butë, i mbushur plot me astringentë natyralë, ky locion do të shikojë me madhësi të dukshme, duke inkurajuar vetëm lëkurën e re pa papastërti.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by