Germinal Immediate Action Flash Effect

0 Orders
#Germinal 005
In stock
3,336L

Description

Përshkrimi

Formulim i pasur me proteina të misrit, faktor hidratant natyral, ekstrakte të majasë, ekstrakte të Ginseng dhe Hammamelis.
Hidraton lëkurën dhe i jep asaj elasticitet, gjallëri dhe shkëlqim. Me veti rivitalizuese të indeve, zhduk shenjat e lodhjes në fytyrë.
Ka efekt të menjëhershëm që zgjat deri në 8 orë.
Proteinat e misrit – efekt ushqyes dhe tërheqës.
Esktrakt i majasë – aktivizues i metabolizmit celular.
Esktrakt Ginseng – nxit sintezën e kolagjenit dhe elastinës.
Hammamelis – i pasur me tanine dhe vajra esencialë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Thyhet ampula dhe përmbajtja aplikohet në lëkurën e fytyrës dhe qafës duke e masazhuar lehtësisht.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Proteina të misrit, Faktor hidratant natyral, Esktrakte të majasë, Hammamelis, Ekstrakt i ginseng.

Brand

Germinal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Germinal Immediate Action Flash Effect”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by