Global Expertise SPF 15 Anti-Ageing

0 Orders
#Onagrine 004
In stock
5,400L

Description

Global Expertise SPF 15 Anti-Ageing

30 ml

Një përzierje harmonike e agjentëve kundër plakjes dhe anti-glikizimit dhe filtrave diellorë mbrojtës, locioni i kësaj dite, me strukturën e tij ultra të imët kadifeje që përzihet menjëherë në lëkurë, vepron si një mburojë e mirëfilltë anti-radikale e lirë, duke kufizuar në mënyrë efektive plakjen e lëkurës dhe shfaqja e njollave të errëta të shëmtuara. Përmban qelizat staminale të Arganit, qelizat e Evening Primrose, ekstraktin Terminalia nga Nepali Jugor dhe një infuzion të Abisinisë, dhe i pasuruar me Acid Hyaluronic, ky locion ditor shumë efektiv ripërcakton linjat e fytyrës tuaj, duke fshirë rrudhat dhe vijat e imëta. Ky thesar rinovues me shumë korrigjime përmban ekstraktin e Trëndafilit të Zi Baccara dhe mburret me një strukturë delikate dhe kadifeje, duke lënë një vello të butë mbrojtëse në lëkurën tuaj. E rindërtuar, e mbushur, plotësisht e lagur dhe e mbrojtur, lëkura juaj rikthen komoditetin e paparë.

Ingredientët aktiv :

Trëndafil të Zi Baccara
Filtra diellorë SPF 15
Aguliçe e mbrëmjes
Terminalia nga Nepali Jugor
Qelizat burimore të Arganit
Infuzion Abisinas i Lakoreve
Acid Hialuronik

Udhëzime për përdorim:

Vendoseni në mëngjes në lëkurën e pastër të fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Këshilla jonë:

Shtoni një pikë kremit ditës ose natës për të pasuruar kujdesin ditor të lëkurës së thatë.

Lista e ingredientëve:

AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERIN, DIPENTAERYTHRITYL HEXACAPRYLATE/HEXACAPRATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, TERMINALIA CHEBULA FRUIT EXTRACT, ISOMALT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER UNSAPONIFIABLES, DECYL GLUCOSIDE, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DISODIUM EDTA, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) LEAF CELL EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYL STEARATE, PROPYLENE GLYCOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, CERAMIDE NP, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, POLYDATIN GLUCOSIDE, CHOLESTEROL, CITRIC ACID, ROSA HYBRID FLOWER EXTRACT, LECITHIN, CARBOMER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, SODIUM ISOSTEARATE, GERANIOL, ARGANIA SPINOSA CALLUS CULTURE EXTRACT, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, POTASSIUM SORBATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT, CERAMIDE EOP.

Brand

Onagrine

ONAGRINE: 30 VITET E BUKURISE DHE MADHESHTISE NATYRALE. Produktet e Onagrine kanë lindur nga krijimtaria dhe depërtimi i disa shtigjeve që gjetën frymëzimin e tyre në natyrë dhe ende përpiqen të rrisin bukurinë e grave. Edhe sot, produktet ONAGRINE mbeten fryt i frymëzimit të grave, botanistëve dhe dermatologëve që kontrollojnë natyrën çdo ditë në kërkim të përbërësve të çmuar dhe unikë dhe aromave delikate, për t'ju ofruar një kujdes të jashtëzakonshëm natyral të lëkurës.

Additional information

Sasia

30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Global Expertise SPF 15 Anti-Ageing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by