GLYCO -A 30 ML

0 Orders
#Isis pharma 033
In stock
1,310L

Description

GLYCO -A

Krem me acid glycocil për rigjallërimin e lëkurës dhe heqjen e qelizave të vdekura. Kundër rrudhave.

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni në fytyrë 2 deri 3 herë në javë në mbrëmje, mbi lëkurën e thatë dhe të pastër për 1 muaj. Prisni një muaj para se të filloni një cikël tjetër trajtimi.

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GLYCO -A 30 ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by