Gold Cream

0 Orders
#
In stock
13,720L

Description

Gold Cream

50ml

Kremi Dermastir Gold garanton nivele të larta të ushqyerjes dhe lagështisë për lëkurën, duke e bërë atë të butë dhe rrezatuese, falë përqendrimit të grimcave të arit. Përbërësit depërtojnë në lëkurë më thellë se sipërfaqja e saj dhe kjo siguron që lëkura të hidratohet dukshëm dhe të shkëlqejë. Përbërësit kryesorë të cilësisë të përzier me grimca ari japin një përfundim mëndafshi, rrezatues.

 

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by