Gold Gel

0 Orders
#
In stock
26,320L

Description

Gold Gel

35ml

Formula ultra e pasur dhe e çmuar e Dermastir Gold Gel me grimca ari 24 karat, hidraton dhe rigjallëron lëkurën, duke e bërë atë shkëlqyese dhe elastike. Formulimi unik dhe jashtëzakonisht i pasur i Dermastir Gold Gel ka një veprim hidratues dhe ri-mineralizues, falë grimcave të arit të shtuar. Formula plotësohet me ekstraktin e havjarit, glukozaminës, algave dhe jojobës. Ky xhel ushqyes është i lehtë, por shumë efektiv, pasi mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dhe e rigjallëron atë në të njëjtën kohë.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by