Gommage Douceur Face & Décolleté

0 Orders
#Onagrine 001
In stock
2,000L

Description

Gommage Douceur Face & Décolleté

75 ml

Krem eksfoliant për fytyrë dhe zonën e dekoltesë.

Ky krem i pasur dhe i butë eksfolion dhe rafinon sipërfaqen e lëkurës pa e tharë. Lëkura është e pastër, e butë dhe e shkëlqyeshme.

Me veti:

  • Eksfoliuese
  • Shkëlqyese
  • Hidratuese

Përbërësit aktivë:
Pluhurat bimorë natyralë të bambusë, dëllinjës, boronicës, kajsisë, aguliçes së mbrëmjes dhe shegës.

Udhëzime për përdorim:
Aplikojeni një ose dy herë në javë me majë të gishtave  në lëkurë të lagur, duke përdorur lëvizje të vogla rrethore. Përqendrohuni në zonën T dhe më pas shpëlajeni me ujë të pastër.

Këshilla jonë: Për një pastrim të shpejtë hidratues, masazhojeni butë dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Cilësia e saj kremoze qetëson dhe hidraton lëkurën.

Lista e ingredientëve:

AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, IMPERATA CYLINDRICA ROOT EXTRACT, BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT, JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD POWDER, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) SEED POWDER, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) SEED POWDER, ILLICIUM VERUM (ANISE) FRUIT EXTRACT, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, CARBOMER, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, CETEARETH-20, TOCOPHERYL ACETATE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, ACRYLATES C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE.

Brand

Onagrine

ONAGRINE: 30 VITET E BUKURISE DHE MADHESHTISE NATYRALE. Produktet e Onagrine kanë lindur nga krijimtaria dhe depërtimi i disa shtigjeve që gjetën frymëzimin e tyre në natyrë dhe ende përpiqen të rrisin bukurinë e grave. Edhe sot, produktet ONAGRINE mbeten fryt i frymëzimit të grave, botanistëve dhe dermatologëve që kontrollojnë natyrën çdo ditë në kërkim të përbërësve të çmuar dhe unikë dhe aromave delikate, për t'ju ofruar një kujdes të jashtëzakonshëm natyral të lëkurës.

Additional information

Formulimi

Sasia

75 ml

Forma

Kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gommage Douceur Face & Décolleté”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by