Gommage Douceur

0 Orders
#
In stock
2,700L

Description

Gommage Douceur
200ml
Avene Soin Corporels Gommage Douceur. Ky peeling i butë me një parfum relaksues del me gjethe lëkurën e ndjeshme. Për një lëkurë të butë me një shkëlqim të shëndetshëm. Peeling përmban një kompleks qetësues olea të bazuar në 3 vajra me bazë bimore dhe ujë termal nga Avène. Aplikimi: Aplikoni një deri në dy herë në javë duke e masazhuar në një lëkurë të lagur, shkumoni dhe shpëlajeni. Shmangni marrjen e tij në sy.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by