Guam Detoxi-Phyt Liquido

0 Orders
#Guam 014
In stock
3,250L

Description

Guam Detoxi-Phyt Liquido

Integrator me bazë bimore dhe veti depurative.

Përmban:
-gjethe të angjinares, që përmirësojnë fuksionin tretës dhe mbrojnë mëlçinë;
-rrënjët e tarasakos, që favorizon funksionin e mëlçisë;
-ekstraktet e bimës fumaria, me veti depurative, hepato-protektore dhe antispastike;
-ekstrakte algash Guam, të pasura me vitamina dhe minerale, efikase në rënien në peshë.

Nuk përmban gluten.
I përshtatshëm për veganë.

Përdorimi:

Rekomandohet të konsumohet 10ml solucion 1 ose 2 herë në ditë.
Produkti mund të konsumohet siç është ose i tretur në pak ujë.
Nuk rekomandohet të kalohet doza ditore e lejuar.
Nuk zëvëndëson dietën ushqimore normale.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Në raste të terapive medikamentoze konsultohuni me mjekun tuaj para fillimit të konsumimit të produktit.

Përbërësit:

CARCIOFO
(foglie) Cynara scolimus , TARASSACO (radice) Taraxacum officinale, FUMARIA (erba fiorita). La Fumaria officinalis, BARDANA (radice) Arctium lappa, ALGA WAKAME (tallo) Undaria Pinnatifida

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam Detoxi-Phyt Liquido”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by