Guam Inthenso Crema Seno Volumizzante

0 Orders
#Guam 024
Out of stock
5,200L

Out of stock

Description

Guam Inthenso Crema Seno Volumizzante

Trajtim i kompletuar që tonifikon gjoksin dhe rrit vëllimin e tij.

Kremi përmban principin aktiv Gezhimu (kombinim i ekstrakteve të algës së kuqe Gelidium Sesquipedale me rrënjën e Zhi Mu dhe Sorghum Bicolor) i cili stimulon grumbullimin e yndyrnave në indin dhjamor nën lëkurë.
Prania e gjalpit Rosehip hidraton dhe ushqen lëkurën.

Kremi fiton kështu vetinë që ta bëjë gjoksin:
-më voluminoz;
-më të tendosur;
-më elastik;
-më të butë.
Formulim bimor që nuk shkakton ndryshime në sistemin hormonal.

Përdorimi:

Aplikohet një
shtresë e hollë kremi dhe masazhohet me lëvizje rrethore nga pjesa e poshtme drejt asaj të sipërme të gjoksit (evitohen kokat e gjoksit), deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit:

Gezhimu,
Zhu Mi radice, Sorghum Bicolor, Rosehip burro, vitamin C, vitamin B2, alga rossa Gelidium Sesquipedale

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam Inthenso Crema Seno Volumizzante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by