Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

0 Orders
#Guam 038
In stock
6,760L

Description

Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo

Bluzë për meshkuj që ka veti:
-të tonifikojë zonën e barkut;
-të rimodelojë trupin;
-të zvogëlojë barkun;
-të përmirësojë mikroqarkullimin e gjakut.

Bluza Guam është përftuar nga kombinimi i teknologjisë GUAM-EMANA.
Materiali i përdorur Emana, është një mikrofibër poliamidi që përmban kristale mineralesh bioaktive, të cilat absorbojnë nxehtësinë e trupit dhe e shndërrojnë në rrezatim infra të kuq të largët (FIR).
Kristalet e mineraleve përmirësojnë mikroqarkullimin e gjakut në nivel kutan. Duke qënë se janë të integruara në materialin e bluzës, këto kristale e ushtrojnë veprimin e tyre gjatë gjithë kohës që ju e përdorni bluzën.

Bluza përmban dhe algat Guam dhe kafeinë të mikroinkapsuluara, të cilat çlirohen në mënyrë graduale dhe e ruajnë efektin e tyre dhe pas disa javësh përdorimi.

është vënë re që dhe pas disa javësh përdorimi, bluza vazhdon të ketë efekt lipolitik, të pakësojë indin dhjamor dhe të tonifikojë zonën e barkut.

I çertifikuar nga Oeko-Tex® Classe I.
Ngjyrë e zezë.
Masa L/XL (50-52)

Efekti rimodelues nuk nënkupton me patjetër humbjen në peshë.

 

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam T-shirt Snell Addome Piatto Uomo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by