Guam Upker Cristalli Ristrutturanti Capelli

0 Orders
#Guam 046
In stock
3,900L

Description

Guam Upker Cristalli Ristrutturanti Capelli

Vaj ushqyes, rigjenerues dhe mbrojtës për flokët.
Nuk e rëndon flokun.

Në sajë të pranisë në formulim të vajit të arganit dhe vajit të linit, të cilët absorbohen lehtësisht, riparon flokët e dëmtuar për një kohë fare të shkurtër.
Mbron flokët nga lagështia.

Mund të përdoret si para dhe pas ekspozimit në diell.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Përdorimi:

Në flokë të
njomë: aplikohen disa pika të vajit në flokë dhe vazhdohet me tharjen e tyre.
Në flokë të thatë:
aplikohen disa pika sidomos në majat e flokut dhe pastaj krihet floku.

Përbërësit:

Olio di Argan e
di Lino, Estratto di Fucus

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam Upker Cristalli Ristrutturanti Capelli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by