Guam Upker Kolor Tintura per Capelli

0 Orders
#Guam 047
Out of stock
2,288L

Out of stock

Description

Boje flokësh e përkohshme me ekstrakte bimore të çertifikuara dhe ekstrakte të algës Undaria Pinnatifida.

Alga Undaria Pinnatifida ka aftësi të rrisë sintezën e keratinës, e cila rrit fortësinë e flokut, shkëlqimin e tij, e riparon dhe e mbron nga faktorët dëmtues.
Garanton mbulim 100% të thinjave.

Boja është në formën e një solucioni ujor me pH acid.
Mbron flokët nga fortësia e ujit.
Floku bëhet me më shkëlqim, më i butë dhe krihet me lehtësi.

Paketimi përmban: krem ngjyrues 50 ml, emulsion oksidues zhvillues të ngjyrës 75 ml, 1 bustinë balsam pas lyerjes, 1 flakon ujë Upker për shpëlarje përfundimtare 75 ml, 1 palë doreza njëpërdorimshe.

Pa amoniak.
Pa resorcinë.
Pa parabene.
Pa parafenilendiaminë.
Pa parafinë.
Pa vajra minerale.
Pa lanolinë.
Pa SLS.
Pa SLES.
I testuar për nikel.

Përdorimi:

Paketimi përmban:
-kremin ngjyrues;
-qumështin;
-emulsionin zbutës pas lyerjes;
-ujin pastrues për flokë me shkëlqim;
-një palë doreza.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Undaria Pinnatifida; Olio di Argan, Olio di Jojoba da agricoltura biologica certificata.

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam Upker Kolor Tintura per Capelli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by