Guam Upker Maschera Ristrutturante Capelli

0 Orders
#Guam 048
In stock
3,250L

Description

Guam Upker Maschera Ristrutturante Capelli

Maskë me veti të thella hidratuese.

Kombinimi i ekstrakteve të algës Undaria Pinnatifida me algat Guam, gjalpin Karite, vajin e arganit dhe përbërës të tjerë janë përgjegjës për vetitë ushqyese dhe ristrukturuese të maskës.

I dhuron butësi flokëve tuaj, lehtëson krehjen e tyre dhe i bën me më shumë volum.

Mbron flokët nga faktorët mjedisorë dëmtues.
Pa SLES.
Pa PEG.
Pa parabene.
I testuar per nikel.

Përdorimi:

Aplikohet maska
në të gjithë gjatësinë e flokut, lihet 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit:

Cheratina
idrolizzata, Olio di Argan, Aloe vera gel, burro di Karitè, Estratti di Alga Undaria pinnatifida, Laminaria e Fucus.

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam Upker Maschera Ristrutturante Capelli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by