Guam Upker Shampoo Ristrutturante

0 Orders
#Guam 049
In stock
2,860L

Description

Guam Upker Shampoo Ristrutturante

Shampo delikate me flokët dhe skalpin.
Ekstraktet e algës Undaria Pinnatifida, algat Guam, vaji i arganit dhe gjalpi karite janë përgjegjës për vetitë rigjeneruese dhe riparuese të shampos.

Acidi hialuronik e ushqen flokun, ndërsa allantoina qetëson irritimet e skalpit.
Me vetëm disa aplikime flokët tuaj bëhen më të shëndetshëm dhe me më shumë shkëlqim.

Pa SLES.
Pa PEG.
Pa parabene.
I testuar per nikel.

Përdorimi:

Aplikohet shampoja
në flokë të thatë, masazhohet skalpi për pak minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit:

Estratti di Alga
Undaria pinnatifida, Laminaria e Fucus, Cheratina idrolizzata, Olio di Argan, Aloe vera gel, Acido Jaluronico e Allantoina.

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam Upker Shampoo Ristrutturante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by