Guam Urto Patches Pancia e Fianchi Rimodellante

0 Orders
#Guam 051
Out of stock
5,200L

Out of stock

Description

Guam Urto Patches Pancia e Fianchi Rimodellante

Patch me çlirim gradual, të kontrolluar dhe të lokalizuar të substancave natyrale në zonën që duhet trajtuar.

Përmban:
-ekstrakte të algave Guam, me veti anti-celulit dhe reduktuese të indit dhjamor;
-turmalinë të zezë, një mineral i pastër natyral, i mikronizuar, që absorbon nxehtësinë e trupit dhe e emeton në formë të rrezeve infra të kuqe të largëta;
-ekstrakte të kafeinës, aloe verës, gështenjës dhe rrushkullit.

Shfaq efekt në dobësimin e zonës së vitheve dhe barkut.
Ngjitëset janë të përbëra nga një material i butë, që bëhet një me trupin. Nuk janë të dukshme dhe mund të përdoren si ditën dhe natën.
Delikat me lëkurën.

Përdorimi:

Pastrohet dhe thahet mirë zona ku do vendoset ngjitësja.
Qëndra e ngjitëses vendoset në zonën e kërthizës dhe pjesa tjetar ngjitet në gjithë zonën e barkut.
Lihet të veprojë për 8 orë dhe më pas hiqet me kujdes.
Nuk rekomandohet të tërhiqet fort apo të laget me ujë.
Rekomandohet të përdoret 2 herë në javë.
Ngjitëset janë një përdorimëshe.
Rekomandohet të mbyllet paketimi ku ruhen ngjitëset sa herë që prej tij merret një ngjitëse e re.

Përbërësit:

Alghe Guam,
tormalina, caffeina, centella, edera, ippocastano, rusco, aloe.

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guam Urto Patches Pancia e Fianchi Rimodellante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by