Hair Booster Ampoules SAF 100 PRO

0 Orders
#
In stock
5,000L

Description

Hair Booster Ampoules SAF 100 PRO

10 Ampula

Ampulat Hair Booster, SAF100 PRO ™ janë pasuruar me vitamina B, C, E, acid hialuronik dhe mikrosfera keratine për të promovuar flokë më të trashë, më të fortë dhe më të shëndetshëm. Mund të aplikohet individualisht si një shtesë ushqyese intensive për gjëndrën e flokëve, ose së bashku me njësinë lazer për një veprim të rënies së flokëve.

Rekomanduar nga mjekë nga e gjithë bota. Përdoreni në ditë alternative. Shtypur në të ftohtë. Pa paraben dhe sulfate surfaktantë pa pagesë. Për burrat dhe gratë.

Brand

The Cosmetic Republic

Republika Kozmetike është një kompani e lindur në Barcelonë (Spanjë), fryt i zbulimeve të fundit të R&D në lidhje me flokët. Qëllimi është të ofrojë produkte unike të kujdesit të flokëve të nivelit të lartë që kombinojnë parimet më të mira aktive me zbulimet më të fundit të R&D. Pasioni për një flokë me pamje të shëndetshme e ka bërë #1 në flokë të shëndetshëm në 5 kontinente.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by