Hand and Nail Cream

0 Orders
#Nuxe 011
In stock

Description

Nuxe Hand and Nail Cream 

Krem për dyart dhe thonjtë

50 ml

Ky krem mëndafshi dhe jo-vajor për duar me Mjaltë, Vajra të Çmuar dhe Vitaminë E ushqen dhe riparon duart e thata dhe të dëmtuara ndërsa mbron lëkurën në duar nga plakja e parakohshme.

Kontribuon në zbutjen e duarve dhe forcimin e thonjve, ditë pas dite.

Përdorimi:

Vendosni kremin tuaj për duar dhe thonj, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës së thonjve.

Ingredientët:

Aqua/Water, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dimethicone, Glycerin, Pentylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Behenyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cera Alba/Beeswax, Mel/Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Parfum/Fragrance, Coco-Glucoside, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Arachidyl Glucoside, Carbomer, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Allantoin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, 1,2-Hexanediol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Argania Spinosa Kernel Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Hordeum Vulgare Cera/Spent Grain Wax, Tropolone [N2001/D]

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Sasia

50 ml

Formulimi

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hand and Nail Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by