Hand Cream Moisture Care With Olive

0 Orders
#Nivea 024
In stock
250L

Description

Nivea Hand Cream Moisture Care With Olive

75 ml

Krem për duart me vaj ulliri

Me formulën e lehtë me Vajin e Ullirit

Eshtë hidratues intensiv për përdorim të përditshëm për të rivendosur butësinë maksimale të duarve.

Hidraton nga brenda dhe lehtëson shqetësimin e duarve nga i ftohti ose nxehtësia e tepërt ose edhe nga thatësia e mjedisit.

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Veprimi

Sasia

75 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hand Cream Moisture Care With Olive”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by