Hand Cream

0 Orders
#
In stock
800L

Description

Hand Cream

50ml

Mbron nga kushtet ekstreme mjedisore (dielli, ajri i thatë ose i ftohtë, lagështia). Hidraton dhe trajton thatësinë duke i dhënë duart tuaja prekje kadifeje.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by