Hands And Nail Cream

0 Orders
#
In stock
1,350L 1,900L
Clear selection

Description

Hands And Nail Cream

50ml / 100ml

Ky krem i butë, jo i yndyrshëm për duar me mjaltë, vajra të çmuar dhe vitaminë E ushqen dhe riparon duart e thata dhe të dëmtuara duke i mbrojtur ato nga plakja e parakohshme e lëkurës. Ditë pas dite, duart zbuten dhe thonjtë forcohen.

 

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

,

Open chat
Powered by