Hansaplast Kids Frozen

0 Orders
#
In stock
380L

Description

Hansaplast Kids Frozen

Leokoplast për fëmijë me karaktere nga Disney Frozen II. Ngjyruesit janë të sigurtë për fëmijët.

Përdorimi:

-Pastroni plagën dhe thani lëkurën.

-Vendosni leukoplastin pa e tërhequr.

Përmbajtja: 20 copë

Brand

Hansaplast

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Lëkura

Open chat
Powered by