High Definition Loose Powder

0 Orders
#RVB LAB 003
In stock
3,840L

Description

RVB LAB High Definition Loose Powder

22 g

Një pluhur i lehtë për tu aplikuar ,pëhapur dhe zgjatur qëndueshmërinë e make up. Për një lëkurë kadifeje dhe një përfundim natyral, falë steroleve të vajit të ullirit, vitaminës E dhe pigmenteve të mikronizuara.

Benefitet:

Matifikuese dhe e tejdukshme.
I përshtatshëm për të gjitha ngjyrat e lëkurës
Cilësia prej kadifeje jep një pamje natyrale.

Përdorimi:

Vendoseni me një furçë kozmetike për aplikimin e pudrës.

Ingredientët:

Pasuruar me sterole vaj ulliri, vitaminë E dhe pigmente të mikronizuara.

Brand

RVB LAB

RVB LAB Beauty is Teamwork Grupi Diego dalla Palma mbledh së bashku RVB Skinlab, një qendër kërkimore dermo-kozmetike me përvojë 60 vjeçare, dhe Diego dalla Palma - Milano, një markë e njohur për stilin e saj dhe qasjen profesionale. Kreativiteti, elegance dhe saktësia shkencore: vlerat që frymëzojnë të gjitha produktet e bukurisë Diego dalla Palma.

Additional information

Formulimi

Sasia

22 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “High Definition Loose Powder”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by