Hipp Bebivita Mixed Fruits +4 m

0 Orders
#Hipp 033
In stock
200L

Description

Hipp Bebivita Pure Miks Frutash – 190g

Përbërësit: fruta 93%(mollë , lëng molle nga koncentrati i lëngut të mollës, rrush i bardhë, kajsi, pjeshkë, lëng ananasi nga koncentati i lëngut të ananasit, lëng portokalli nga koncentrati i lëngut të portokallit), bollgur, vitamin C.

*Nuk përmban gluten

*Pa sheqer shtesë

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Pa konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë i padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut në vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Brand

HiPP

Për katër breza, familja Hipp ka shkuar pak më tej për t'u kujdesur për gjërat e vogla të jetës; gjërat që ne besojmë kanë vërtet rëndësi. Kjo është arsyeja pse Hipp janë pionierët në produktet organike dhe në bujqësi të qëndrueshme për mbi 60 vjet, për të ushqyer të vegjlit dhe për të mbrojtur të ardhmen e tyre, sepse Hipp ka ditur gjithmonë se puna me Nënën Natyrë është më e mira për planetin.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hipp Bebivita Mixed Fruits +4 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by