Hipp Bebivita Peach +4 m

0 Orders
#Hipp 034
In stock
180L 162L

Description

Hipp Bebivita Pure Pjeshke – 190g

Përbërësit: pjeshkë 60%, ujë, sheqer, bullgur, niseshte orizi, vitamin C

Pa sheqer shtesë

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Pa konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë i padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut në vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Brand

HiPP

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hipp Bebivita Peach +4 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by