Hipp Mama Herbal Nursing Tea

0 Orders
#Hipp 006
In stock
520L

Description

Hipp Caj per Stimulimin e Gjirit

Çaj për stimulim gjiri është një miksim i bimëve të zgjedhura si finok, glikanxo dhe kimon të cilat njihen për stimulimin e prodhimit të qumështit.

Gjithashtu ndihmon në mbulimin e nevojave për lëngje gjatë kohës së gjidhënies.

Kushtojini rëndësi një diete të kontrolluar dhe një mënyre jetese të shëndetshme.

Përbërësit: dekstrozë, ekstrakt balsamik, aromë natyrale limoni,ekstrakt hithre, ekstrakt finok, ekstrakt kimon, ekstrakt glikanxo.

Përdorimi: Doza ditore 2-3 filxhan në ditë

Përgatitja: Në 200 ml ujë të pijshëm të vluar ose të ftohtë shtoni 2 lugë çaji për stimulim gjiri dhe trazoheni.

Nuk përmban ngjyrues, aromatizues sintetik,as konservant. Pa përmbajtje gluteni.

Të ruhet në vend të thatë.

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Brand

HiPP

Për katër breza, familja Hipp ka shkuar pak më tej për t'u kujdesur për gjërat e vogla të jetës; gjërat që ne besojmë kanë vërtet rëndësi. Kjo është arsyeja pse Hipp janë pionierët në produktet organike dhe në bujqësi të qëndrueshme për mbi 60 vjet, për të ushqyer të vegjlit dhe për të mbrojtur të ardhmen e tyre, sepse Hipp ka ditur gjithmonë se puna me Nënën Natyrë është më e mira për planetin.

Additional information

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hipp Mama Herbal Nursing Tea”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by